Wygraliśmy Wrocławską Olimpiadę Młodzieży

• autor: TopTalent, 2012-06-29 09:03

Na Polach Marsowych odbył się turniej w ramach Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Orlik. Nasz zespół odniósł kolejny sukces na koniec sezonu zajmując w turnieju pierwsze miejsce.

W grupie eliminacyjnej naszymi rywalami była drużyna Parasola którą pokonaliśmy 5:0, Odra Wrocław z którą wygraliśmy 2:0 oraz Wratislavia która uległa nam również 2:0. Po tych trzech zwycięstwach przyszły mecze trudniejsze z dobrze znanymi nam rywalami, pierwszym była ekipa FC Academy Wrocław. Mecz układał się po naszej myśli, po strzałach Damiana i Oliwiera prowadziliśmy już 2:0, ale rywal nie zamierzał odpuszczać i wykorzystała dwa stałe fragmenty gry (wolny i karny) doprowadzając do remisu.

Ostatnim rywalem grupowym była drużyna Polonii Środa Śląska czyli nasz niemal etatowy rywal w turniejach, po zaciętym spotkaniu mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.

W półfinale wpadliśmy na ekipę Silesii Wrocław którą pokonaliśmy dość pewnie 4:0 po golach Marcela, Tomka, Damiana i Sebastiana wchodząc tym samym do finału turnieju.

W finale czekała na nas ...... oczywiście drużyna Polonii Środa Śląska ( któryż to już mecz w tym sezonie?). Mecz tradycyjnie był zacięty i wyrównany, ale tym razem udało nam się uzyskać przewagę którą Oliwier i Damian zamienili na bramki i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0.

W tym samym turnieju udział wzięła drużyna trenera Franczaka czyli nasi młodsi koledzy którzy spisali się rewelacyjnie zajmując 4 miejsce po przegranej w rzutach karnych z Silesią.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM I TRENEROM.

Składy Drużyn oraz zdobyte bramki:
Śląsk 2001: Porański, Blecharz (2 gole), Trybuła, Bończa-Pióro (1), Osiecki(2), Rosiak (5), Skrzypek (6), Rogoziewicz (1), Krzanowski, Ochmański, Wypart (2).
Śląsk 2002: Czech, Turkowyd, Mojka (2), Lamorski (2), Basiński (4), Draczyński (1), Łoniewski, Gładkowski (1), Okapa (3) oraz Głowieńkowski (2).